Roger™ Touchscreen Mic

Bir öğrenci grubunun konuşmalarını yakalamak amacıyla öğretmen tarafından boyun çevresine takılabilecek veya masa üzerine yerleştirilebilecek sade ve sezgisel bir mikrofon.

Üstün performans ürünü

Konuşma anlamada diğer FM sistemlerine kıyasla %54’e varan iyileşme

Tam otomatik

Yeni Roger Touchscreen Mic, yerleştirildiği yere bağlı olarak tek bir konuşmacıdan küçük grup etkileşim moduna otomatik olarak geçer

Gönül rahatlığı

Roger Touchscreen Mic, sezgisel gösterge lambaları ve kullanıcı dostu arayüzü ile hem öğretmenlere hem de öğrencilere modern sınıf ortamına etkin ve kolay bir şekilde katılım imkanı tanır

Mükemmel uyum

Hemen hemen her işitme cihazı, koklear implant ve soundfield amplifikasyon sistemi için uyumlu seçenek

 

Modern sınıfa aktif katılım

Tam katılım gösterebilmek için her çocuğun yalnızca öğretmeni işitmesi değil, aynı zamanda sınıf arkadaşlarını ve sınıf içindeki multimedya cihazlarını da işitmesi gerekir. Eğitim için Roger ile her durumuna yönelik bir çözüm mevcuttur.

Eğitim için Roger ürünleri

Aşağıda belirtilen ürünlerin tamamı Roger Touchscreen Mic ile uyumludur.

 

Bir öğrenciden diğerine aktarma yoluyla işitme kaybı olan çocukların yalnızca öğretmeni değil, sınıf arkadaşlarının yorumlarını da işitmesine olanak tanıyan öğrenci mikrofonu.

Sınıfta kullanılan herhangi bir multimedya cihazına bağlanabilir veya sesli bir kitap dinleyen tek bir öğrenci tarafından bağımsız ortam vericisi olarak kullanılabilir.

Bu küçük ve hafif aksesuar, en fazla 4 cihazın eş zamanlı olarak şarj edilmesine olanak tanır.

Öğretmenlerde bulunan Roger mikrofonlarını ve öğrencilerdeki Roger alıcılarını, odanın mevcut Roger ağına bağlayan duvara monte bir cihazdır.