Baha 5 Power


Baştan sona yenilenen Cochlear™ Baha® 5 Power size her türlü dinleme durumunda ihtiyacınız olan amplifikasyonu sağlayan muhteşem derecede akıllı güce sahip bir ses işlemcisidir.

Baha® 5 Power

Koklear implant

Heyecan verici ve eşsiz

Daha fazla güç ve kontrol için
Daha fazla güce gereksinim duyan kişiler için üretilen Baha 5 Power, kolay ve güvenli şekilde işitmenize ve iletişim kurmanıza yardımcı olacak en ileri otomatik sistemlerimizi ve akıllı teknolojileri kullanır. Baha 5 Power ile, hayatınızı dilediğiniz şekilde yaşamanız için ihtiyaç duyduğunuz işitme gücüne sahip olacaksınız.

Bugüne kadar ürettiğimiz en sağlam ses işlemcisidir ve yeni ses düğmesi ve LED bir görsel gösterge gibi muhteşem cihaz-üzeri kumanda seçenekleri içerir. Pili önceki nesil1 ürünlerden %30 daha uzun süre dayanır ve kullanım ve işletimini kolaylaştıran, yeniden tasarlanmış dışa açılır bir pil kapağına sahiptir.

 

Mükemmel ses kalitesi
Baha 5 Power daha iyi işitmenize yardımcı olmakla kalmaz, kusursuz ses kalitesi sağlamak üzere tasarlanmış bazı muhteşem teknolojiler sayesinde daha keyifli de kılar. Tıpkı diğer Baha 5 ses işlemcileri gibi, diğer kemik iletimli sistemlerde kullanılan geleneksel dönüştürücülerden %30 daha az distorsiyon üreten bir BCDrive™ dönüştürücü içerir.2 En gelişmiş feedback yönetim sistemimizle eşleştirilmiş yeni Baha 5 Power, ses kalitesini tamamen farklı bir boyuta taşır.

Akıllı ses işlemcisi
Apple tarafından tasarlanmış yeni Bluetooth® teknolojisine sahip Baha 5 Power Ses İşlemcisi sizi sevdiğiniz kişilere ve cihazlara bağlar. Baha ses işlemcileri diğer tüm cihazlardan farklı olarak, sesleri iPhone, iPad veya iPod Touch’tan doğrudan kesintisiz iletmenize izin veren Made for iPhone Hearing Devices (iPhone İşitme Cihazlarına Özel Üretim) özelliğine sahiptir.

Made for iPhone Hearing Devices (iPhone İşitme Cihazlarına Özel Üretim) olağanüstü bir ses kalitesi sunacak şekilde tasarlanmıştır, böylece daha net bir şekilde telefon görüşmeleri yapmanın, en sevdiğiniz filmleri izlemenin, hareket halindeyken müzik dinlemenin tadını çıkarabilir veya dünyanın diğer ucundaki ailenizle FaceTime görüşmeleri gerçekleştirebilirsiniz. Her ses, her şarkı, her sözcük – herhangi bir ek cihaz araya girmeden, kesintisiz bir şekilde doğrudan size iletilir.

Baha 5 Smart App (Akıllı Uygulama)
Baha 5 Smart App işitme deneyiminizi kişiselleştirmenize olanak sağlar. Ses işlemcinizle programları hızla ve kolayca değiştirebilir, kesintisiz ses iletimini başlatabilir veya ses düzeyini, tiz ve bas sesleri ayarlayabilirsiniz. Bir düğmeye dokunarak kişisel ayarlarınızla en sevdiğiniz yerler arasında bağlantı kurun; hatta ses işlemcinizi yanlış bir yere bıraktığınızda bulmak için yardım alın!

Şimdi Bize Ulaşın

+90 (224) 224 14 96 / isitme@karadenizisitme.com.tr

İletişim Formu

Bize Ulaşın

+90 (224) 224 14 96 | isitme@karadenizisitme.com.tr


Adınız*

Email Adresiniz*

Mesajınız*