Baha 5 Ses İşlemcisi


Yeni Cochlear™ Baha® 5 Ses İşlemcisi hem son derece küçük hem de inanılmaz derecede akıllıdır.

Baha® 5 Ses İşlemcisi

Koklear implant

Erken müdahalenin önemi

EN KÜÇÜK SES İŞLEMCİSİ
Ödül kazanan Baha 5 Ses İşlemcisi sektördeki en küçük ses işlemcisi olup kullananlar tarafından çok sevilmektedir. Kullanıcı testlerinde, karşılaştırılabilir üç cihaz arasında seçim yapan her 10 kullanıcıdan 9’u Baha 5 Ses İşlemcisinin tasarım ve tedbirliliğini tercih etmiştir.1

Kıyaslandığı diğer ses işlemcilerinden %20 daha küçük olmasına rağmen2, Baha 5 Ses İşlemcisi çok sayıda gelişmiş işitme teknolojisi içermektedir. İyi ürünlerin boyutu küçük olur.

AKILLI SES İŞLEMCİSİ
Baha 5 Ses İşlemcisi sizi insanlara ve sevdiğiniz cihazlara bağlar. iPhone, iPad veya iPod Touch’tan size doğrudan ses iletimi sağlayabilir.

En sevdiğiniz filmlerin, TV programlarının, uygulamaların, müziğin… hatta dünyanın bir ucundaki ailenizden gelen görüntülü aramanın keyfini, ses işlemcinize doğrudan gelen ses ile yaşayabilirsiniz. Her bir ses, her bir şarkı, her bir sözcük – her zamankinden daha net ve daha canlı.

HAYATINIZA KOLAY UYUM SAĞLAR
Baha 5 Ses İşlemcisi, işitme deneyiminizden keyif almanıza olanak sağlamak ve gürültülü ortamlarda bile daha iyi işitmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Tamamen yeni akıllı bir çip, içinde bulunduğunuz ortamı sürekli izleyen en yeni ve en gelişmiş otomatik teknolojimize yön vermektedir. Ses işlemcisi, işitmeniz gereken önemli şeylere ayrıntılı olarak odaklanabilmeniz için kendisini kusursuz bir şekilde ayarlar.

Ofisteyken konuşmalara odaklanmanıza ve söylenenleri işitmenize yardımcı olur. Ardından kalabalık bir restorana öğle yemeğine gittiğinizde, arkaplan seslerini hafifleterek sohbete kolayca katılabilmenizi sağlar.

GERÇEK BİR KABLOSUZ ÖZGÜRLÜK
Bir dizi kablosuz aksesuarlar işitme deneyiminizi geliştirebilir ve işitme keyfinizi her gün iyileştirebilir.

Cochlear Kablosuz Aksesuarları, televizyonu başkalarını rahatsız etmeden dinlemenize, gürültülü veya kalabalık ortamlarda konuşmaları işitmenize ve her türlü elektronik cihaza bağlanabilmenize olanak sağlar. Her aksesuar ile ses işlemciniz arasındaki doğrudan cihaza yapılan bağlantılarda hiçbir kablo yoktur.

Şimdi Bize Ulaşın

+90 (224) 224 14 96 / isitme@karadenizisitme.com.tr

İletişim Formu

Bize Ulaşın

+90 (224) 224 14 96 | isitme@karadenizisitme.com.tr


Adınız*

Email Adresiniz*

Mesajınız*