Baha 5 SuperPower


Yeni Cochlear™ Baha® 5 SuperPower inanılmaz ölçüde akıllıdır ve başa takılan ilk süper güçlü ses işlemcisidir.

Baha® 5 SuperPower

Koklear implant

Heyecan verici ve eşsiz

Devrim niteliğindeki yeni bir süper güç çözümü

İleri derecede işitme kaybına sahip kişiler için tasarlanan Cochlear Baha 5 SuperPower, işitmenin zor olduğu durumları daha kolay ve daha keyifli kılacak şekilde imal edilmiştir. Kulağın arkasına takılan ilk ve tek kemik iletimli ses işlemcisidir ve Baha portföyünün en güçlü üyesidir. Onu bu denli özel kılan nedir? Eşsiz tasarımı Nucleus® teknolojisinden (koklear implant sistemimiz) yararlanır; böylece size -kulağa güvenle takılabilen bir paket içinde- diğer tüm kemik iletim sistemlerinden daha fazla güç sağlayabilir1

Ancak bu ürün başka yenilikler de içeriyor. Baha 5 SuperPower yeni Baha EveryWear™ teknolojimiz sayesinde üç pozisyonda takılabilir. Bu, bir yandan ihtiyacınız olan amplifikasyonu elde etmenizi sağlarken diğer yandan yaşam tarzınıza uyacak esnekliği sunar. Ve diğer tüm kemik iletimli ses işlemcilerinin aksine 32 saate kadar dayanabilen güçlü, şarj edilebilir bir pile sahiptir; böylece onu bütün bir gün boyunca endişe duymadan takabilirsiniz.

 

Akıllı ses işlemcisi
Apple tarafından tasarlanmış yeni Bluetooth® teknolojisine sahip Baha 5 SuperPower Ses İşlemcisi siz ve istediğiniz cihazlar arasında bağlantı kurabilir. Baha ses işlemcileri diğer tüm cihazlardan farklı olarak, sesleri iPhone, iPad veya iPod Touch’tan doğrudan kesintisiz iletmenize izin veren Made for iPhone Hearing Devices (iPhone İşitme Cihazlarına Özel Üretim) özelliğine sahiptir.

Made for iPhone Hearing Devices (iPhone İşitme Cihazlarına Özel Üretim) olağanüstü bir ses kalitesi sunacak şekilde tasarlanmıştır, böylece daha net bir şekilde telefon görüşmeleri yapmanın, en sevdiğiniz filmleri izlemenin, hareket halindeyken müzik dinlemenin tadını çıkarabilir veya dünyanın diğer ucundaki ailenizle FaceTime görüşmeleri gerçekleştirebilirsiniz. Her ses, her şarkı, her sözcük – herhangi bir ek cihaz araya girmeden, kesintisiz bir şekilde doğrudan size iletilir.

Baha 5 Smart App (Akıllı Uygulama)
Baha 5 Smart App işitme deneyiminizi kişiselleştirmenize olanak sağlar. Ses işlemcinizle programları hızla ve kolayca değiştirebilir, kesintisiz ses iletimini başlatabilir veya ses düzeyini, tiz ve bas sesleri ayarlayabilirsiniz. Bir düğmeye dokunarak kişisel ayarlarınızla en sevdiğiniz yerler arasında bağlantı kurun; hatta ses işlemcinizi yanlış bir yere bıraktığınızda bulmak için yardım alın!

Şimdi Bize Ulaşın

+90 (224) 224 14 96 / isitme@karadenizisitme.com.tr

İletişim Formu

Bize Ulaşın

+90 (224) 224 14 96 | isitme@karadenizisitme.com.tr


Adınız*

Email Adresiniz*

Mesajınız*