Baha Attract Sistemi


Cochlear™ Baha® Attract Sistemi, cilde temas etmeyecek şekilde tasarlanmış, son derece etkili bir kemik iletimli işitme sistemidir. Ses işlemcisini implanta çekmek için, sesi iç kulağa cildi herhangi bir şekilde tahriş etmeden gönderen manyetik bir bağlantıdan yararlanır.

Baha® Attract Sistemi

Koklear implant

Sesleri ulaştıran görünmez dostunuz

İletim tipi işitme kaybı, mikst tip işitme kaybı veya tek taraflı işitme kaybınız varsa, Baha Sistemi daha iyi işitmenize yardımcı olacak iyi bir seçenek olabilir.

Baha Attract Sistemi günlük cilt bakımı gerektirmeyen, rahat ve kullanımı kolay bir işitme sistemidir. Ses işlemcisi kolay kullanılabilir olup, yerinde sabit tutmak için bir ses işlemcisi mıknatısına basit bir şekilde takılır. Daha fazla konfor ve performans için ses işlemcisinin mıknatısına, cilde kolay bir şekilde uyum sağlayan ve kullanım rahatlığını artıran eşsiz bir Baha SoftWear™ Ped eklenmiştir.

Sistem, uzun süreli bir çalışmada bugüne kadar üretilmiş en tutarlı implantımız olduğu kanıtlanmış eşsiz TiOblast™ yüzey teknolojisine sahip güvenilir bir Baha implantı temeline dayandırılmıştır.1 İmplantın üstün stabilitesi sayesinde seslere şimdiye dek hiç olmadığı kadar hızlı erişebileceksiniz. İşitme uzmanınızın tavsiyelerine bağlı olarak, ameliyattan dört hafta sonra bile takılabilir.

Sistemin çalışma şekli

Küçük bir titanyum implant, kulağınızın arkasındaki kemiğe yerleştirilir. İmplanta, cildin altına gizlenen bir implant mıknatısı eklenir.

Ses işlemcisi mıknatısının üzerine oturan ses işlemcisi, iç mıknatısa doğru çekilerek yerinde sabit kalır. Ses, işlemcideki mıknatıs üzerinden gelen titreşimler olarak implanta iletilir ve daha sonra titreşimler iç kulağı uyarmak için kemik üzerinden yönlendirilir.

  1. Ses işlemcisi
  2. Manyetik bağlantı
  3. İmplant

Şimdi Bize Ulaşın

+90 (224) 224 14 96 / isitme@karadenizisitme.com.tr

İletişim Formu

Bize Ulaşın

+90 (224) 224 14 96 | isitme@karadenizisitme.com.tr


Adınız*

Email Adresiniz*

Mesajınız*