Baha Connect Sistemi


Cochlear™ Baha® Connect Sistemi, minimal düzeyde invaziv DermaLock™ teknolojimizi içeren kanıtlanmış bir kemik iletimli işitme sistemidir. Bu teknoloji abutmentin etrafındaki saç ve cildi koruyarak ameliyat süresini önemli ölçüde kısaltır, daha hızlı iyileşmenize ve işitmenize yardımcı olur.

Baha® Connect Sistemi

Koklear implant

Sesleri ulaştıran görünmez dostunuz

İletim tipi işitme kaybı, mikst tip işitme kaybı veya tek taraflı işitme kaybınız varsa, Baha Connect Sistemi daha iyi işitmenize yardımcı olacak iyi bir seçenek olabilir.

Baha Connect Sistemi, çok az düzeyde günlük bakım gerektiren, basit ve kullanımı kolay bir işitme sistemidir. Ses işlemcisi kolay kullanılabilir olup, yerinde sabit tutmak için abutmente basit bir şekilde takılır. Cochlear DermaLock™ yüzey teknolojisi, abutmentin etrafındaki alanı stabilize ederek daha kısa ameliyat ve daha hızlı iyileşme sürelerine olanak sağlar ve size mükemmel kozmetik sonuçlar sunar.1,2

Sistem, uzun süreli bir çalışmada bugüne kadar üretilmiş en tutarlı implantımız olduğu kanıtlanmış eşsiz TiOblast™ yüzey teknolojisine sahip güvenilir bir Baha implantına dayandırılmıştır.3 İmplantın üstün stabilitesi, seslere şimdiye dek hiç olmadığı kadar hızlı erişebilmeniz anlamına gelir. İşitme uzmanınızın tavsiyelerine bağlı olarak, ameliyattan dört hafta sonra bile takılabilir.

Küçük bir titanyum implant, kulağınızın arkasındaki kemiğe yerleştirilir. İmplanta, cildin çok az üzerine çıkan bir abutment eklenmiştir.

Ses işlemcisi, yerinde tutmak amacıyla abutmentin üzerine takılır. Ses, işlemciden abutment üzerinden gelen titreşimler olarak implanta iletilir ve daha sonra titreşimler iç kulağı uyarmak için kemik üzerinden yönlendirilir.

  1. Ses işlemcisi
  2. Abutment
  3. İmplant

Şimdi Bize Ulaşın

+90 (224) 224 14 96 / isitme@karadenizisitme.com.tr

İletişim Formu

Bize Ulaşın

+90 (224) 224 14 96 | isitme@karadenizisitme.com.tr


Adınız*

Email Adresiniz*

Mesajınız*