Baha Softband


Baha® Softband, çocuklar ve bebekler için özel olarak tasarlanmıştır ve implanta henüz hazır olmayan çocuklar için ideal bir ilk adımdır. Çocuklara mükemmel bir işitme performansı ve dil gelişimlerinin işiten akranları ile eşit düzeyde olmasını kolaylaştırmak için ihtiyaç duydukları amplifikasyonu sağlar.

Baha® Softband

Koklear implant

Erken müdahalenin önemi

Her çocuk hayata tatmin edici ve aktif bir işitme kapasitesi ile başlama hakkına sahiptir. İletişim kurmayı öğrenmek, çocuğunuzun erken yaşta ilk defa “an-ne” veya “ba-ba” kelimelerini söylemesinden çok önce başlar. Çocuğunuza iletim tipi, mikst tip veya tek taraflı işitme kaybı (SSD) tanısı konduysa, vakit kaybetmeden erken tedaviye başlamanız önemlidir.

Araştırmalar, işitme rehabilitasyonunda geç kalındığı takdirde, çocuğun normal işiten akranlarını yakalayabilmesinin kesin olmadığını göstermiştir.1 Beklemek, bir seçenek değildir.

Çocuğunuzun hak ettiği ilk hassas adım

Çocukların erken işitme deneyimlerinden keyif alması yaşamsal düzeyde önemlidir. Cihazlarını taktıklarında rahatsızlık hissediyorlarsa veya cihaz ağrıya ve tahrişe neden oluyorsa, genellikle çözümü reddetme eğilimi gösterirler ve erken yaşlarda ihtiyaç duydukları amplifikasyona erişemezler. Bu nedenle yeni Baha Softband’i tasarlarken yenilikçi bir yaklaşım benimsedik. Mevcut en rahat çözüm olduğundan emin olmak istedik; çocuklar bu sayede konuşma ve dil gelişimlerini destekleyen tutarlı bir işitme deneyiminden yararlanabileceklerdi.

En rahat çözüm

Yeni Baha Softband, hassas ciltlerde hissedilen baskıyı rahatlatmak üzere özel olarak tasarlanmıştır. Benzersiz bir Baha SoftWear™ Ped, yeniden tasarlanan konnektörün altına güvenli bir şekilde yerleşir ve cildin kıvrımlarına kolaylıkla uyum sağlar. Gücü eşit ve homojen şekilde dağıtarak ciltle temas alanını, sert, katı plakaların yol açtığı herhangi bir baskı noktası olmadan genişletir. Basınç testleri, Baha SoftWear Ped içeren Baha Softband’in diğer çözümlere kıyasla baskıyı %50 ve tepe baskıyı %66 oranında azalttığını ortaya koymuştur .

  1. Elastik kafa bandı (doğal kauçuk lateks içermez)
  2. Çok amaçlı kaydırıcı
  3. Yerleşik emniyet kilidi
  4. Mandal bağlantısı
  5. Baha SoftWear Ped
  6. Renk ve desen seçenekleri

Şimdi Bize Ulaşın

+90 (224) 224 14 96 / isitme@karadenizisitme.com.tr

İletişim Formu

Bize Ulaşın

+90 (224) 224 14 96 | isitme@karadenizisitme.com.tr


Adınız*

Email Adresiniz*

Mesajınız*