Baha SoundArc


Yeni Cochlear™ Baha® SoundArc kemik iletimi yoluyla işitme eylemini gerçekten etkili bir deneyim haline getirir.

Baha® SoundArc

Koklear implant

Heyecan verici ve eşsiz

Piyasada bulunan demo ve ameliyat-öncesi kemik iletim cihazları maalesef tüm beklentileri karşılamıyor; ancak bu alanda büyük bir değişimin eşiğindeyiz. Artık heyecan verici yeni bir seçeneğimiz var: eşsiz Baha SoundArc. İster ilk deneme sırasında, isterse daha uzun süreli kullanımda olsun SoundArc size veya çocuğunuza şimdiye dek hiç yaşamadığınız bir işitme olanağı sunacaktır.

Şık ve rahat
Baha Softband
SoundArc herkesin seveceği modern bir görünüme sahiptir. Hafiftir, pratiktir ve tıpkı bir güneş gözlüğü kadar kolay takılıp çıkartılır. Güvenli ve rahat bir şekilde oturur, böylece -siz ya da çocuğunuz- açık havada eğlenceli zamanlar geçirirken bile cihazla kendini güvende hissedebilir.

20 yıllık kanıtlanmış yararlar
SoundArc, Baha 5 Sistemi’nin yararlarını şık ve rahat biçimde yaşamanıza olanak sağlar ve size kalıcı ve iyi bir amplifikasyon erişimi sunar. 20 yıldan uzun süredir dünyanın dört bir yanında çocuklara yardımcı bir işitme cihazı olan Baha SoftBand ile benzer şekilde çalışır ve aynı ses iletim kapasitelerine sahiptir.

SoundArc, “tak/kullan” çözümlerin aksine, sizin veya çocuğunuzun farklı derecelerdeki işitme kaybına, hayat boyu yardımcı olmak üzere tasarlanmış, ileri teknoloji Baha 5 ses işlemci serimizin tamamıyla uyumludur.

Her zamanki gibi akıllı

SoundArc Baha 5 Sistemi’nin bir parçası olduğundan, en yeni ve en akıllı kablosuz bağlantı teknolojilerine erişebilirsiniz. Sınıf veya restoran gibi gürültülü ortamlarda işitmeyi kolaylaştıran kablosuz aksesuarlar ve cihazınızı doğrudan akıllı telefonunuzdan izlemenizi ve yönetmenizi sağlayan bazı uygulamalar bulunmaktadır. Bu, Baha 5’in kemik yoluyla iletimde dünyanın en popüler tercihi olmasının nedenlerinden yalnızca biridir.

SoundArc özellikleri

Yumuşak silikon uçlar ve kavrama – rahat bir yerleşim sağlar
Çelik yaylı bant – kafanızın şekline ve boyutuna uyacak şekilde tasarlanmıştır
Baha SoftWearTM Ped – daha fazla konfor ve ses iletimi için
Baha Ses İşlemcisi – tüm gelişmiş işlemci serilerimizle bağlantı sağlar
SoundArc saçınıza, ruh halinize ve giysilerinize uyacak birbirinden farklı renklerde sunulmaktadır.*

Şimdi Bize Ulaşın

+90 (224) 224 14 96 / isitme@karadenizisitme.com.tr

İletişim Formu

Bize Ulaşın

+90 (224) 224 14 96 | isitme@karadenizisitme.com.tr


Adınız*

Email Adresiniz*

Mesajınız*