Nucleus 6

Dünyanın Made for iPhone özelliğine sahip ilk ve tek koklear implant ses işlemcisi olan Nucleus 6 ile tanışın.
En küçük ve en hafif kulak arkası işitme çözümümüz, rahatlık ve kullanım kolaylığını kanıtlanmış işitme performansı ile bir araya getirir.

Nucleus 6

Koklear implant

Nucleus 6 dünyanın ilk ve tek Made for iPhone koklear implant ses işlemcisidir.

Nucleus Smart Uygulaması ile tüm kontrol sizde.

Özel olarak Nucleus 6 Ses İşlemcisi için tasarlanan Nucleus Smart Uygulaması her zaman en iyi şekilde işitmenize yardımcı olmak için çok çeşitli ortamlarda ayarlarınızı yapmanıza olanak sağlar.

Cihazınızın durumunu ve pil ömrünü de izleyebilir ve uzaktan kumanda taşımadan kayıp ses işlemcinizin yerini tespit edebilirsiniz.

İşitme performansını en üst düzeye çıkardığı kanıtlandı

Siz iş, okul ve ev arasında gidip gelirken, Nucleus 6 Ses İşlemciniz bulunduğunuz ortama otomatik olarak adapte olur ve böylece nerede olursanız olun en iyi şekilde işittiğinizden emin olabilirsiniz.

Nucleus 6 Ses işlemcisi her gün işitme performansınızı sizin yerinize en üst düzeye çıkarmak için otomatik olarak yüzlerce karar vermek üzere tasarlanmış SCAN özellikli SmartSound® iQ teknolojisine sahiptir.

Daha zengin bir bimodal işitme deneyimi

Bir Nucleus 6 Ses İşlemcisi ve uyumlu bir Made for iPhone işitme cihazı ile daha zengin bir işitme deneyimi için her iki kulağınıza doğrudan ses aktarabilir ve kontrol edebilirsiniz.

Nucleus 6

Şimdi Bize Ulaşın

+90 (224) 224 14 96 / isitme@karadenizisitme.com.tr

İletişim Formu

Bize Ulaşın

+90 (224) 224 14 96 | isitme@karadenizisitme.com.tr


Adınız*

Email Adresiniz*

Mesajınız*