Signia Cellion primax


Gününüzü en iyi şekilde kullanın. Akıllı OneShell tasarımında yeni nesil işitme cihazı teknolojisine hoş geldiniz. Cellion ™, güvenilir, yüksek kapasiteli lityum iyonlu güç hücresi sayesinde tek bir şarjla iki güne kadar düzenli kullanım sağlar; bu sayede beklenmedik bir şekilde tükenmeleri konusunda endişelenmeniz gerekmez. Buna ek olarak, endüktif şarj toplam rahatlık demektir.

Signia Cellion primax

Şarj edilebilme inovasyonları.

Şık, pratik, zahmetsiz.

Akıllı OneShell tasarımında yeni nesil işitme cihazı teknolojisine hoş geldiniz. Signia’nın güvenilir yüksek kapasiteli lityum iyonlu güç bataryası ile Cellion ™ tek bir şarjla iki güne kadar düzenli kullanım sağlar; bu sayede beklenmedik bir şekilde tükenmesinden endişelenmeniz gerekmez. Kablosuz şarj rahatlık demektir.

Özellikleri

Uzaktan kumanda seçeneği: touchControl Uygulaması ve miniPocket ile işitme cihazı gizlice kontrol edilebilir.

Kablosuz bağlantı:  e2e wireless 3.0 easyTek ve easyTek Uygulaması ile kolay ses aktarımı ve uzaktan kumanda fonksiyonunu sağlar.

Yönsel mikrofonlar: Gürültülü ortamlarda önünüzdeki kişiye odaklanarak konuşma anlaşılırlığını attırır.

T-Coil: Telecoil veya T-Coil işlevi konuşanları daha net anlamanız için yardımcı olur. Mavi T-Coil işaretini gördüğünüz her yerde TeleCoil programını seçin.

Kablosuz CROS/BiCROS: Ses aktarım cihazı e2e wireless 3.0 ile işlenmiş ses sinyallerini işitme cihazına aktarır.

IP68- sertifikalı: Nem, ter, toz ve kire karşı dayanıklıdır.

Şarj edilebilir lityum-iyon batarya: Cellion primax, yerleşik güçlü bataryası ile 24 saat kesintisiz kullanılabilen tek işitme cihazıdır. Yüksek kapasiteli ve güvenilir lityum-iyon güç bataryası 5 yıldan fazla kullanılabilir.

Program düğmesi: Manuel program ayarlamak için.

Değiştirilebilir kabin: Renk tercihiniz değişirse İşitme Sağlığı Uzmanınız kabini değiştirebilir.

MiniReceiver 2.0: Mükemmel ses performansı için. S, M, P ve HP, dört farklı uzunluk ve performans seviyesi mevcuttur.

TwinPhone: Sinyaller net olarak bir işitme cihazından diğerine aktarılır.

Kulak Çınlaması: Sadece kulak çınlaması terapi sinyalleri veya işitme cihazı mikrofonu ile karışık mod. Beş statik terapi sinyali çeşitleri ve dört okyanus terapi sinyali.

Benzersiz tek parça kabin: Pil kapağı yok, kontaklar yok: Şık kabini güzel bir şekilde konfor ve zariflik için tasarlanmıştır.

 

Zahmetsiz kullanım

Pil kullanımını unutun.

Mükemmel dizayn yanlızca estetik için değildir – zeki form ve fonksiyonların bir araya gelmesi ile oluşur. Cellion’un eşsiz TekKabin dizaynı ile mühendisliği birleştirdiğimiz dünyanın ilk: şarj kontakları olmayan lityum-iyon işitme cihazı.

Signia’nın Cellion modeli şarj edilebilir lityum-iyon bataryası, kablosuz endüktif şarj teknolojisini pil değişimine gerek olmadan kullanır. Cellion işitme cihazlarını şarj aletine koymanız yeterlidir, geri kalanı akıllı elektronikler halledebilir.

Cihazları şarj aletinden çıkardığınızda kullanımınız için otomatik olarak açılacaktır. Kullanmaya devam edin – iki güne kadar şarj etmeye gerek kalmayan limitsiz kullanıma sahip tek işitme cihazlarıdır. İhtiyaç olduğu zaman, sadece 30 dakika şarj etmeniz 7 saat boyunca kullanabilmenizi sağlar!

Şimdi Bize Ulaşın

+90 (224) 224 14 96 / isitme@karadenizisitme.com.tr

İletişim Formu

Bize Ulaşın

+90 (224) 224 14 96 | isitme@karadenizisitme.com.tr


Adınız*

Email Adresiniz*

Mesajınız*