Signia Insio primax


Kişiye özel, farkedilemez, zahmetsiz.
Kulak anatominize ve işitme kaybınıza uygun olarak özel tasarlanan Insio™ neredeyse görünmezdir ve touchControl App™ uygulaması ile uyumludur. Minicik boyutuna rağmen, tüm Insio ailesi zahmetsiz işitmeyi sağlamak için çok sayıda özelliğe sahiptir.

Signia Insio primax

Dinleme kolaylığı.

Ultra görünmez, süper zahmetsiz.

Yeni Insio, minicik boyutu, kişiye özel tasarımı, konforlu kullanımı ve geniş uygulama seçenekleri ile doğal işitme kolaylığı sunuyor.

Özellikleri

Uzaktan kumanda seçeneği: touchControl Uygulaması ve miniPocket ile işitme cihazı gizlice kontrol edilebilir.

Pil bölmesi: Cihazınızı kolaylıkla açıp kapatmanızı sağlar.

Vent: Kulağın havalandırılmasını sağlar.

Tutaç: Kulaktan kolay çıkarmak için.

Kir koruyucusu: İşitme cihazını kulak kirinden korur. Farklı kir koruma seçenekleri mevcuttur.

Mikrofon: Arka plandaki gürültüyü azaltırken kullanıcının önündeki konuşmacıya odaklanır.

Kablosuz bağlantı: e2e wireless 3.0 easyTek ve easyTek Uygulaması ile kolay ses aktarımı ve uzaktan kumanda fonksiyonunu sağlar.

Kulak Çınlaması: Sadece kulak çınlaması terapi sinyalleri veya işitme cihazı mikrofonu ile karışık mod. Beş statik terapi sinyali çeşitleri ve dört okyanus terapi sinyali.

Kablosuz CROS/BiCROS: Ses aktarım cihazı e2e wireless 3.0 ile işlenmiş ses sinyallerini işitme cihazına aktarır.

Insio

Ekiple geçen bir gün. ve Insio.

Dışarda bir kafede iş arkadaşlarınızla hoş bir öğle yemeğindesiniz. Sohbetle birlikte rüzgâr da hızlanır. Insio ile her bir kelimeyi kolaylıkla duyarsınız. Otomatik SpeechMaster fonksiyonu, bilateral eRüzgarKalkanı™ özelliğinden faydalanarak rüzgar gürültüsünü azaltıp dinlediğiniz sesin yönüne odaklanır.

Sürpriz bir karşılaşma.

Tren istasyonun keşmekeşinde ofisinize gitmek için platformda beklerken, biri yanınıza gelip adres soruyor. Tren yanınızdan gürültülü bir şekilde geçerken, Insio tek bir kelimeyi bile kaçırmamanızı sağlar. Akıllı otomatik SpeechMaster fonksiyonu, sizinle konuşan kişinin sesini diğer seslerin üstüne çıkarırken aynı zamanda, arka plandaki ve ilgilenmediğiniz diğer sesleri azaltmak üzere dar yönsellik ve gürültü azaltma özelliklerini kullanır – böylelikle sizin için önemli konuşmaları rahatlıkla anlarsınız.

Şimdi Bize Ulaşın

+90 (224) 224 14 96 / isitme@karadenizisitme.com.tr

İletişim Formu

Bize Ulaşın

+90 (224) 224 14 96 | isitme@karadenizisitme.com.tr


Adınız*

Email Adresiniz*

Mesajınız*