Signia Motion 13 Nx


Kontrol kolaylığına bağlanın..
En sevdiğiniz konseri veya televizyonda yeni bir filmi izlerken ses seviyesini istediğiniz gibi ayarlayın – ihtiyacınız olan tek şey bir akıllı telefon.
myControl Uygulaması ile yeni işitme cihazlarımız çeşitli kaynaklardan ve uzaktan kumandadan ses akışı için mükemmel bağlantı sunar.

Signia Motion 13 Nx

Doğal bir ses ve doğrudan akış için esnek uyum.

Hayatın seslerinden zevk alın.

Özel tasarlanmış bir işitme deneyimi.

Bir kahve içerken hoşça vakit geçirmek, arkadaşlarınızla bahçede dolaşırken ya da balkonda kuş seslerini dinlerken Signia’nın Motion™ 13 modeli en doğal ses deneyimini ve üstün ses aktarımını televizyon ve akıllı telefonunuzdan dinlemenizi sağlar.

Özellikleri

Bluetooth bağlantısı:  Telefon görüşmesi / ses aktarımı için akıllı telefonlara doğrudan bağlantı. myControl Uygulaması ile gelişmiş uzaktan kumanda seçenekleri, StreamLine TV ile televizyondan ses aktarımı.

Uzaktan kontrol seçeneği: İşitme cihazı myControl Uygulaması ile dikkat çekmeden kontrol edilebilir.

OVP (Own Voice Processing): OVP diğer tüm seslerden anında ve tamamen bağımsız olarak kullanıcının sesini işler. Doğal bir işitme deneyimi için ödün vermeden kullanıcının kendi sesinin en doğal halini sunar.

Ultra HD e2e: Ultra HD e2e işitme cihazları arasında sürekli ses işleme ve veri alış verişi, OVP TM ve ‘normal işitmeden daha iyi’* rakipsiz bir performans sağlar.

Yönsel mikrofonlar:  Gürültülü ortamlarda önünüzdeki kişiye odaklanarak konuşma anlaşılırlığını attırır.

TwinPhone: Sinyaller net olarak bir işitme cihazından diğerine aktarılır.

IP68- sertifikalı: Nem, ter, toz ve kire karşı dayanıklıdır.

Pil bölmesi: Cihazınızı kolaylıkla açıp kapatmanızı sağlar.

T-Coil pil bölmesi: Standart pil bölmesi entegre bir T-Coil olan pil kapağı ile değiştirilebilir.

İkili düğme: Dinleme program ya da ses seviyesi ayarlamaları.

Değiştirilebilir kabin: Renk tercihiniz değişirse İşitme Sağlığı Uzmanınız kabini değiştirebilir.

Boynuz: Dayanıklı boynuz mükemmel ses aktarımı, optimum seviyede amplifikasyon ve maksimum kullanım konforu sunar.

Kulak Çınlaması: Sadece kulak çınlaması terapi sinyalleri veya işitme cihazı mikrofonu ile karışık mod. Beş statik terapi sinyali çeşitleri ve dört okyanus terapi sinyali.

Tam Donanımlı

Kontrol kolaylığına bağlanın.

Doğrudan Apple akıllı telefonunuzdan (ve Android akıllı telefonunuzdan StreamLine Mic ile) aramaları tamamıyla kolaylık sağlamak için işitme cihazınıza iletin.

En sevdiğiniz müziklerinizi Apple cihazınızdaki işitme cihazınıza doğrudan aktarın (ve Android cihazınızdan StreamLine Mic ile) olağanüstü bir ses deneyimi yaşayın.

StreamLine TV ile televizyonunuzdan gelen ses işitme cihazınıza doğrudan iletilir. Akışı başlatabilir ve myControl Uygulamasını kullanarak ses seviyesini ayarlayabilirsiniz.

myControl Uygulaması işitme cihazlarınızı uzaktan değiştirmenize ve işitme cihazlarınızı tercihlerinize göre kişiselleştirmenize izin verir.

Akıllı telefonunuz yoksa miniPocket ™ son derece uygun uzaktan kumanda da sağlar

Mükemmel bir uyum içinde sesin keyfini çıkarın.

Birçok işitme cihazı kullanıcısı yüksek sesli ve doğal olmayan kendi sesini beğenmez.
Dünyanın ilk bir olan bu sorunu yeni işitme cihazlarımız çözmektedir: OVP ™ (Own Voice Processing), size en doğal dinleme deneyimi için diğer tüm seslerin optimal işitilmesi ile birlikte doğal bir ses sağlar.

3D Classifier en yüksek işitme performansının tadını çıkarmanıza izin vermek için her durumda gelişmiş otomatik kontrol sağlar. Hareket halindeyken bile optimum işitme sağlamak için, işitme cihazı ayarları myControl Uygulamasının hareket verilerini temel alarak otomatik olarak ayarlanır.

Ses Netliği tüm ortamlarda en doğal ve gerçekçi sesi sunar. Bu en gürültülü ortamlarda bile kristal netliğin keyfini çıkarmanızı sağlar.

Şimdi Bize Ulaşın

+90 (224) 224 14 96 / isitme@karadenizisitme.com.tr

İletişim Formu

Bize Ulaşın

+90 (224) 224 14 96 | isitme@karadenizisitme.com.tr


Adınız*

Email Adresiniz*

Mesajınız*