Signia Pure 13 BT


Kontrol kolaylığına bağlanın..
myControl Uygulaması ile birlikte Signia Pure 13 BT, bireysel yaşam tarzınıza uyarlanmış olup, normal işitme * deneyiminden daha iyi sonuç verir. Uygulama doğrudan akışı etkinleştirmekten daha fazla şey yapıyor, hareket halindeyken mümkün olan en iyi işitme için işitme cihazınıza bilgi gönderiyor, yolunuz ne olursa olsun rahatlığı ve emniyetinizi garanti ediyor.

Signia Pure 13 BT

İşitme devrimi.

Hayatın seslerinden zevk alın.

Yeni Pure 13 BT işitme cihazları. iPhone ve televizyona doğrudan bağlantı sağlayan birinci sınıf işitme.

Dünyanın önde gelen Signia deneyimi, Bluetooth-odaklı işitme alanındaki yeni bir dönem ile daha da kolaylaşıyor. Yeni Pure ™ 13 BT bireysel yaşam tarzınız için zahmetsiz işitme sağlar. Hareket halindeyken önemli olan herşeye kolayca bağlı kalın.

Özellikleri

Bluetooth bağlantısı:  Telefon görüşmesi / ses aktarımı için akıllı telefonlara doğrudan bağlantı. myControl Uygulaması ile gelişmiş uzaktan kumanda seçenekleri, StreamLine TV ile televizyondan ses aktarımı.

Uzaktan kontrol seçeneği: İşitme cihazı myControl Uygulaması ile dikkat çekmeden kontrol edilebilir.

OVP (Own Voice Processing): OVP diğer tüm seslerden anında ve tamamen bağımsız olarak kullanıcının sesini işler. Doğal bir işitme deneyimi için ödün vermeden kullanıcının kendi sesinin en doğal halini sunar.

HD e2e: Ultra HD e2e işitme cihazları arasında sürekli ses işleme ve veri alış verişi, OVP TM ve ‘normal işitmeden daha iyi’* rakipsiz bir performans sağlar.

Yönsel mikrofonlar:  Gürültülü ortamlarda önünüzdeki kişiye odaklanarak konuşma anlaşılırlığını attırır.

IP67- sertifikalı: Nem, ter, toz ve kire karşı dayanıklıdır.

Pil bölmesi: Cihazınızı kolaylıkla açıp kapatmanızı sağlar.

İkili düğme: Dinleme program ya da ses seviyesi ayarlamaları.

Değiştirilebilir kabin: Renk tercihiniz değişirse İşitme Sağlığı Uzmanınız kabini değiştirebilir.

MiniReceiver 2.0: Mükemmel ses performansı için. S, M, P ve HP, dört farklı uzunluk ve performans seviyesi mevcuttur.

Kulak Çınlaması: Sadece kulak çınlaması terapi sinyalleri veya işitme cihazı mikrofonu ile karışık mod. Beş statik terapi sinyali çeşitleri ve dört okyanus terapi sinyali.

Tam Donanımlı

Kontrol kolaylığına bağlanın.

İş yerinde, alışverişte ya da dışarıda yemek yerken – ortam gürültüsünün fazla olduğu her yerde sohbetleri takip etmek yorucudur. İşitme engeli bulunmayanlar için bile aynı durum söz konusudur.

İşitme cihazları, hareket halindeyken bile optimal işitme sağlamak için ayarlarını myControl Uygulamasının hareket verilerine dayanarak ayarlar.

 

En sevdiğiniz müziği işitme cihazlarınız ile doğrudan dinleyerek olağanüstü bir ses deneyimi yaşayın.

StreamLine TV sayesinde, televizyonunuzdan gelen ses doğrudan Pure 13 BT işitme cihazlarına iletilir. Ses seviyesini myControl Uygulaması ile ayarlayabilirsiniz.

Şimdi Bize Ulaşın

+90 (224) 224 14 96 / isitme@karadenizisitme.com.tr

İletişim Formu

Bize Ulaşın

+90 (224) 224 14 96 | isitme@karadenizisitme.com.tr


Adınız*

Email Adresiniz*

Mesajınız*