Signia Pure 13 Nx


Kontrol kolaylığına bağlanın..
En sevdiğiniz konseri veya televizyonda yeni bir filmi izlerken ses seviyesini istediğiniz gibi ayarlayın – ihtiyacınız olan tek şey bir akıllı telefon.
myControl Uygulaması ile yeni işitme cihazlarımız çeşitli kaynaklardan ve uzaktan kumandadan ses akışı için mükemmel bağlantı sunar.

Signia Pure 13 Nx

Doğal ses ve en uzun aktarım süresi için güçlü ortaklar.

Her seviyedeki işitme kaybı için.

Maksimum kullanım konforu

Signia’nın Pure™ 13 işitme cihazı ile bir toplantıdayken, önemli bir iş görüşmesi yaparken, bir sunum hazırlarken veya iş arkadaşlarıyla toplantı yaparken en doğal ses deneyiminin yanında akıllı telefon ve televizyondan ses aktarımı yaparken üstün bağlantı ve en uzun kullanım süresinin tadını çıkarın.

Özellikleri

Bluetooth bağlantısı:  Telefon görüşmesi / ses aktarımı için akıllı telefonlara doğrudan bağlantı. myControl Uygulaması ile gelişmiş uzaktan kumanda seçenekleri, StreamLine TV ile televizyondan ses aktarımı.

Uzaktan kontrol seçeneği: İşitme cihazı myControl Uygulaması ile dikkat çekmeden kontrol edilebilir.

OVP (Own Voice Processing): OVP diğer tüm seslerden anında ve tamamen bağımsız olarak kullanıcının sesini işler. Doğal bir işitme deneyimi için ödün vermeden kullanıcının kendi sesinin en doğal halini sunar.

Ultra HD e2e: Ultra HD e2e işitme cihazları arasında sürekli ses işleme ve veri alış verişi, OVP TM ve ‘normal işitmeden daha iyi’* rakipsiz bir performans sağlar.

Yönsel mikrofonlar:  Gürültülü ortamlarda önünüzdeki kişiye odaklanarak konuşma anlaşılırlığını attırır.

TwinPhone: Sinyaller net olarak bir işitme cihazından diğerine aktarılır.

IP68- sertifikalı: Nem, ter, toz ve kire karşı dayanıklıdır.

Pil bölmesi: Cihazınızı kolaylıkla açıp kapatmanızı sağlar.

İkili düğme: Dinleme program ya da ses seviyesi ayarlamaları.

Değiştirilebilir kabin: Renk tercihiniz değişirse İşitme Sağlığı Uzmanınız kabini değiştirebilir.

MiniReceiver 2.0: Mükemmel ses performansı için. S, M, P ve HP, dört farklı uzunluk ve performans seviyesi mevcuttur.

Kulak Çınlaması: Sadece kulak çınlaması terapi sinyalleri veya işitme cihazı mikrofonu ile karışık mod. Beş statik terapi sinyali çeşitleri ve dört okyanus terapi sinyali.

Tam Donanımlı

Kontrol kolaylığına bağlanın.

Doğrudan Apple akıllı telefonunuzdan (ve Android akıllı telefonunuzdan StreamLine Mic ile) aramaları tamamıyla kolaylık sağlamak için işitme cihazınıza iletin.

En sevdiğiniz müziklerinizi Apple cihazınızdaki işitme cihazınıza doğrudan aktarın (ve Android cihazınızdan StreamLine Mic ile) olağanüstü bir ses deneyimi yaşayın.

StreamLine TV ile televizyonunuzdan gelen ses işitme cihazınıza doğrudan iletilir. Akışı başlatabilir ve myControl Uygulamasını kullanarak ses seviyesini ayarlayabilirsiniz.

myControl Uygulaması işitme cihazlarınızı uzaktan değiştirmenize ve işitme cihazlarınızı tercihlerinize göre kişiselleştirmenize izin verir.

Akıllı telefonunuz yoksa miniPocket ™ son derece uygun uzaktan kumanda da sağlar

Şimdi Bize Ulaşın

+90 (224) 224 14 96 / isitme@karadenizisitme.com.tr

İletişim Formu

Bize Ulaşın

+90 (224) 224 14 96 | isitme@karadenizisitme.com.tr


Adınız*

Email Adresiniz*

Mesajınız*