Signia Silk primax


Görünmezlik için yeni bir adım.
Yeni Silk™ dünyanın en küçük işitme cihazlarından biridir, ve tam bir uyum içinde kulağınıza görünmez bir şekilde oturur. Özel üretilen kabine ihtiyaç olmadan, süper yumuşak ve konforlu olan cihaz kulağa hızlıca uygulanır. Şaşırtıcı boyutuna rağmen, dinleme eforunu azalttığı klinik olarak kanıtlanan Silk, mükemmel işitme deneyimi sunar.

Signia Silk

Sesin doğal akışını dinleyin.

Kullanıma hazır uyum.

Beklemeye gerek yok – basitçe ilerleyin, cihazları kullanmayı deneyin, ayarlanmış olmalı, yanınızda götürün. Silk’in sipariş üzerine yapılmasını beklemenize gerek yoktur, normal işitme cihazlarının aksine kulak kanalına oturur. İşitme Sağlığı Uzmanınız cihazın silikon yapısı sayesinde kişisel tercihinize göre ayarlayıp uygulayabilir. Böylece zahmetsiz işitme ile duyduğunuz sesin keyfini çıkarabilirsiniz.

Özellikleri

Kablosuz CROS/BiCROS: Ses aktarım cihazı e2e wireless 3.0 ile işlenmiş ses sinyallerini işitme cihazına aktarır.

Kulak Çınlaması: Sadece kulak çınlaması terapi sinyalleri veya işitme cihazı mikrofonu ile karışık mod. Beş statik terapi sinyali çeşitleri ve dört okyanus terapi sinyali.

Mikrofon: Arka plandaki gürültüyü azaltırken kullanıcının önündeki konuşmacıya odaklanır.

Ventli klik dom: Kulağın havalandırılmasını sağlayarak kullanım ve dinleme konforu sunar.

Kablosuz bağlantı: e2e wireless 3.0 easyTek ve easyTek Uygulaması ile kolay ses aktarımı ve uzaktan kumanda fonksiyonunu sağlar.

Zahmetsiz kullanım

Yeni Silk işitme cihazları muhteşem ses kalitesi sunabilen gelişmiş özelliklere sahiptir. Yenilikçi binaural TekMik yönselliği, kulağın doğal odağını ön taraftaki belirgin sesleri arttırıp yönlendirirken, arka taraftaki rahatsız edici gürültüden ayırır. Kablosuz bağlantısı sayesinde, sesin kulağınıza akışını sağlayabilirsiniz ve uzaktan kumandalar gibi çok çeşitli aksesuarların uyumu ile keyif alabilirsiniz.

Bütünüyle kullanım konforu. Süper küçük ve yumuşak, Klik Silikon Dom’lar esnek silikondan yapılmış olup her kulak yapısına konforlu bir biçimde uygundur. Hissetmezsiniz ve kimse tarafından görünmezdir.

Renk konsepti

Sol kulak için mavi, sağ kulak için kırmızı. Cihazı doğru kulağa yerleştirmenizi sağlar.

Tek klik ile takılır.

Klik Silikon Dom, Silk işitme cihazlarına tek klik ile basitçe takılır ve kulak içine sağlam bir şekilde oturur

Şimdi Bize Ulaşın

+90 (224) 224 14 96 / isitme@karadenizisitme.com.tr

İletişim Formu

Bize Ulaşın

+90 (224) 224 14 96 | isitme@karadenizisitme.com.tr


Adınız*

Email Adresiniz*

Mesajınız*