Dünyayı daha net duyabilmeniz için çalışıyoruz. Firmamız, işitme cihazı satışı ve uygulama konusunda 30 yıllık tecrübeye sahip bir ekip tarafından yönetilmektedir. İşitme ve konuşma bozuklukları uzmanı odyolog ve odyometristlerimiz, bilimsel test yöntemleri kullanarak işitme cihazlarının en uygun ayarlarını yapmaktadır.

 • Bursa Şube

  Altıparmak Cd. 67/A, 16050 Osmangazi/Bursa (0224) 224 14 96 (0554) 994 97 99
 • Trabzon Şube

  Kemerkaya Mh. Kunduracılar Cad, Sultan İşhanı, Ahmet Selim Teymur Sk. No:4/A, 61100 Ortahisar/Trabzon (0462) 321 31 21 (0554) 994 97 95
 • E-Posta

  İletisim@karadenizduyuisitme.com.tr

Hakkımızda

Home Hakkımızda

Karadeniz Duyu İşitme Merkezi

Firmamız 1992 yılından günümüze uzanan tecrubesi ile işitme cihazı satış ve uygulama konusunda uzmanlaşmış işitme ve konuşma bozuklukları uzmanı Odyolog ve Odyometristler tarafından hizmet verilmektedir.

 • - SGK Anlaşmalı İşitme Cihazları Temini
 • - Dünyanın En İyi Cihazlarını Deneme İmkanı
 • - İşitme Cihazı, Pil ve Aksesuar Satışı
100%
Corporate

Kulağınıza özel çözümler sunmak için buradayız.

Kablosuz bağlantı ve Bluetooth özellikleriyle donatılmış işitme cihazları ile telefon, televizyon veya diğer cihazlarla doğrudan işitme cihazları arasında bağlantı kurun! Ayrıca, gürültü önleme ve çevre sesleri filtreleme gibi diğer teknolojik özellikler sayesinde iletişimi daha konforlu hale getirin.

Phonak Paradise ile duyamayacağınız ses yok

İşitmek doğal olarak yaptığımız bir şey olarak görülür. İşitme yetisi, varlığımızın karmaşık bir parçasıdır ve genel sağlığımız için vazgeçilmezdir. Sesi yeniden keşfetmek için, doğanın kendisinden ilham alan bir işitme cihazı kullanmaktan daha iyi bir yol olamaz. Ne de olsa Paradise ile duyamayacağınız bir ses yok.

Yenilikçi işitme teknolojisi

Philips HearLink çığır açan SoundMap teknolojisini kullanır. Etrafınızdaki sesleri duymanızı destekler, böylece çevrenizi dinlemeye konsantre olabilir ve bağlantı kurabilirsiniz.

KARADENİZ DUYU İŞİTME

Müşterilerimiz hakkımızda ne diyorlar?

Gerçekten de harika bir deneyimdi. Personel çok samimi ve profesyoneldi. İhtiyaçlarımı anlamak için benimle ilgili ayrıntılı sorular sordular ve sonunda benim için en uygun işitme cihazını seçtim. Şimdi, hayatımın daha net ve daha rahat olduğunu hissediyorum. İnanılmaz bir fark yarattılar. Kendilerine teşekkür ederim!

Aziz Genç

Kablosuz bağlantı özelliği sayesinde işitme cihazımı telefonuma bağlayabiliyorum ve gelen çağrıları doğrudan işitme cihazımdan cevaplayabiliyorum. Böylece hem ellerim serbest kalıyor hem de daha net bir şekilde konuşmaları duyabiliyorum. Ayrıca televizyon veya müzik dinlerken de işitme cihazımı kullanarak daha net ve kaliteli bir ses deneyimi yaşayabiliyorum. Gerçekten çok memnunum.

Z.Güngören

İşitme cihazına ihtiyacınız var ise Bursa'nın en iyi firması. 30 yıllık deneyimle verdikleri kaliteli hizmet ve ilgi ile işitme sorununuz için aradığınız her şeyi bulabileceğiniz bir merkez. Uzman odyologlardan hizmet alarak, çözülmeyecek problemlerin çözülmesi noktasında çok yardımcı oldular. Sesleri kusursuz ve eksiksiz duyabileceğiniz ve insanlarla rahat iletişim kurabileceğiniz bir merkez, kulak sağlığı ihmale gelebilecek bir sorun değildir, işin uzmanı odyologlara emanet edebilirsiniz, gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.

Merve Erten

Gerçekten ilgili bir firma. Tüm test ve ölçümler sonrası bize uygun phonak marka işitme cihazı aldık. Tam bir saat dışarıda denedik ve sonuç mükemmel. 1 haftadır kullanıyoruz ve çok memnunuz.

Murat Orki

Bence İşitme cihazları konusunda Bursa'da en öndeki merkez. Merkezin Sahibi ve diğer çalışanları konusunda uzman ve çok ilgili. Sağlıkla ilgili deneme yanılma yöntemi olmaz. İşitme konusu ile ilgili sizin veya yakınınızın bir problemi varsa hiç aramadan direk bu merkeze gitmenizi gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

Selahattin KOSİF

Gerçekten ilgileniyorlar çok memnun kaldım

Cemil Aslan