Dünyayı daha net duyabilmeniz için çalışıyoruz. Firmamız, işitme cihazı satışı ve uygulama konusunda 30 yıllık tecrübeye sahip bir ekip tarafından yönetilmektedir. İşitme ve konuşma bozuklukları uzmanı odyolog ve odyometristlerimiz, bilimsel test yöntemleri kullanarak işitme cihazlarının en uygun ayarlarını yapmaktadır.

  • Bursa Şube

    Altıparmak Cd. 67/A, 16050 Osmangazi/Bursa (0224) 224 14 96 (0554) 994 97 99
  • Trabzon Şube

    Kemerkaya Mh. Kunduracılar Cad, Sultan İşhanı, Ahmet Selim Teymur Sk. No:4/A, 61100 Ortahisar/Trabzon (0462) 321 31 21 (0554) 994 97 95
  • E-Posta

    İletisim@karadenizduyuisitme.com.tr

Hizmetlerimiz

Home Hizmetlerimiz
Service
Service
Hizmetlerimiz

Kulağınıza özel çözümler sunmak için buradayız.

01

İşitme Cihazı, Pil ve Aksesuar Satışı

Icon
02

En İyi Cihazları Deneme İmkanı

Icon
03

Gerçek-Kulak Ölçümü: En Uygun Ayar

Icon
04

Konuşma Ayırt Etme Skoru.

Icon
05

FM Sistemleri Satış ve Uygulaması

Icon
06

İşitme Cihazlı Eşik Ölçümü.

Icon
07

İşitme Eşiklerinin Ölçümü (odyometrik ölçüm)

Icon
08

SGK Anlaşmalı İşitme Cihazı Temini

Icon
Shape
Provide
S.S.Sorular

Merak Ettikleriniz

İşitme cihazları ve verdiğimiz hizmetler adına en çok merak edilen soruları cevaplıyoruz.

Cevap: İşitme kaybının derecesini belirlemek için öncelikle işitme testi yapmamız gerekiyor. Test sonucunda işitme kaybının derecesini öğrenip, buna uygun bir işitme cihazı öneriyoruz.

Cevap: Hayır, işitme cihazı kullanmak için bir yaş sınırı yoktur. İşitme kaybı olan her yaş grubundaki kişiler işitme cihazı kullanabilirler

Cevap: İşitme cihazlarının pil ömrü, kullanılan modele ve cihazın sıklığına bağlı olarak değişebilir. Genellikle işitme cihazları haftada birkaç kez pil değiştirmeyi gerektirir. Ayrıca, bazı işitme cihazları şarj edilebilir piller kullanır ve bu da kullanım süresini uzatabilir.

Cevap: Evet, birçok işitme cihazı suya dayanıklıdır. Ancak, her cihazın suya dayanıklılığı farklı olabilir. Bu nedenle, işitme cihazınızın suya dayanıklılığı hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Cevap: İşitme cihazlarının bakımı düzenli olarak yapılmalıdır. Bakım işlemleri arasında cihazın temizlenmesi, pil değiştirilmesi ve gerekirse parçaların değiştirilmesi yer alır. Ayrıca, cihazınızı güneş ışığından ve nemden korumak da önemlidir. İşitme cihazınızın bakımı hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.