Dünyayı daha net duyabilmeniz için çalışıyoruz. Firmamız, işitme cihazı satışı ve uygulama konusunda 30 yıllık tecrübeye sahip bir ekip tarafından yönetilmektedir. İşitme ve konuşma bozuklukları uzmanı odyolog ve odyometristlerimiz, bilimsel test yöntemleri kullanarak işitme cihazlarının en uygun ayarlarını yapmaktadır.

 • Bursa Şube

  Altıparmak Cd. 67/A, 16050 Osmangazi/Bursa (0224) 224 14 96 (0554) 994 97 99
 • Trabzon Şube

  Kemerkaya Mh. Kunduracılar Cad, Sultan İşhanı, Ahmet Selim Teymur Sk. No:4/A, 61100 Ortahisar/Trabzon (0462) 321 31 21 (0554) 994 97 95
 • E-Posta

  İletisim@karadenizduyuisitme.com.tr

Philips miniBTE T R

Home Philips miniBTE T R
Case
 • Şarj edilebilir
 • 3,5 saatte tamamen şarj olur
 • Kablosuz teknolojisi
 • Taşınabilir şarj cihazı

Philips HearLink miniBTE T R

Şarj edilebilir pile sahip bu işitme cihazı sadece 3,5 saatte tamamen şarj olur. Genelde hafiften orta şiddetli işitme kaybında kullanılır. iPhone®, iPod touch® ve iPad® dahil olmak üzere modern cihazlara doğrudan kablosuz bağlantı gerçekleştiren 2,4 GHz kablosuz teknolojisine sahiptir.

Case-single-icon
Renginizi seçin
Case-single-icon
Cildinize veya saç renginize uygun renk seçenekleri mevcuttur.

miniBTE T R, hızlıca şarj olur

Entegre şarj edilebilir pil ve temassız şarj sistemi ile Philips HearLink, modern şarj edilebilme kolaylığını sunar. Akıllı cihazlardan ses aktarımı yapmak da dahil olmak üzere kullanıcılar, cihazı kısa süre şarj ettikten sonra gün boyu kullanabilir. Ayrıca şarj edilmeyen modellerin aksine kullanıcıları küçük pil satın alma ve değiştirme zahmetinden kurtarır. MiniBTE T R şarj cihazı, sadelik ve dayanıklılık ön plana çıkarılarak tasarlandı. Her anınıza yakışacak hafif ve sade bir cihaz. Entegre USB 2.0 girişi, çeşitli güç kaynaklarından şarj edilmesine olanak tanır.

Kullanımı kolay taşınabilir şarj cihazı

Küçük ve taşıması kolay olan yeni Charger Plus MNB T R, hareketli yaşam tarzına sahip kişiler için idealdir. Entegre dahili pili şarj ederek, taşınabilir şarjınız ile HearLink miniBTE T R cihazını üç kere tam şarj edebilirsiniz. İşitme merkezimizden Charger Plus*’ı temin edebilirsiniz.

Gürültü Azaltma

Gürültü Kontrolü özelliği arka plan gürültüsünü azaltır, gürültülü ve kalabalık ortamlarda konuşmayı net ve kolay bir şekilde duymayı sağlar.

HiFi Müzik ve Konuşma Netleştirici

Yeni SoundMap 2 Plus teknolojisi, gürültülü ortamlarda seslerin netliğini ve duyulabilirliğini artırır. Ayrıca Philips HearLink işitme cihazları, HiFi Müzik ile sadece konuşmaları değil, müzikteki çeşitli sesleri de işitebilmeyi sağlar. HiFi Müzik, ses seviyesini yükseltmek için müzik vuruşlarını güçlendirir.

Bağlanılabilirlik

Philips HearLink işitme cihazları Made for iPhone® özelliğine sahiptir ayrıca iPad Pro®, iPad Air®, iPad®, iPad® mini ve iPod® touch için uyumludur. İşitme cihazlarınızı bir aksesuar olmadan doğrudan akıllı telefonunuza veya başka bir cihaza bağlayabilirsiniz, böylece ses akışı yapabilir, telefon aramalarını yanıtlayabilir, cihaz ayarlarınızı yapabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Yapay zeka ses teknolojisi

Yapay zeka destekli ses teknolojisi şimdi yeni SoundProtect özelliği ile geçici gürültü, rüzgar ve temas gürültüsü dahil olmak üzere çeşitli istenmeyen veya rahatsız edici sesleri hızlı bir şekilde algılayabilir ve azaltabilir.

Günlük hayatınızı zorlaştıran işitme kaybınızın önüne geçip, hayatınıza netlik kazandırın.