Dünyayı daha net duyabilmeniz için çalışıyoruz. Firmamız, işitme cihazı satışı ve uygulama konusunda 30 yıllık tecrübeye sahip bir ekip tarafından yönetilmektedir. İşitme ve konuşma bozuklukları uzmanı odyolog ve odyometristlerimiz, bilimsel test yöntemleri kullanarak işitme cihazlarının en uygun ayarlarını yapmaktadır.

 • Bursa Şube

  Altıparmak Cd. 67/A, 16050 Osmangazi/Bursa (0224) 224 14 96 (0554) 994 97 99
 • Trabzon Şube

  Kemerkaya Mh. Kunduracılar Cad, Sultan İşhanı, Ahmet Selim Teymur Sk. No:4/A, 61100 Ortahisar/Trabzon (0462) 321 31 21 (0554) 994 97 95
 • E-Posta

  İletisim@karadenizduyuisitme.com.tr

Phonak Audeo Fit™

Home Phonak Audeo Fit™
Case
Case
 • Net ve doğal ses
 • Mükemmel konuşma anlama
 • Rakipsiz* ses kalitesi
 • myPhonak app

Phonak Audeo Fit™

Paradise ürün grubunda yer alan en son yeniliğimiz Audéo Fit, size sağlık yolculuğunuzda destek olarak işitmenizi iyileştirmenin ötesine geçer. Audéo Fit, kalp hızı verilerini toplayan bir Kalp hızı sensörüne sahiptir. Audéo Fit, kalp hızını, adımları ve aktivite seviyelerini izleyerek sağlıklı alışkanlıkları teşvik eder ve myPhonak app ile eşleştirildiğinde sağlıklı olma hissini daha da artırır. Paradise'ın imza niteliğindeki rakipsiz ses kalitesinin ve evrensel bağlantı özelliğinin keyfini çıkararak içinizdeki mucizeyi serbest bırakın. Bağlı kalmak sizin için önemliyse Audéo Fit işitme cihazları ideal çözümdür. Akıllı telefonlara, televizyona ve daha fazlasına bağlanma özelliğiyle çoklu Bluetooth® fonksiyonlarının keyfini çıkarın.

Case-single-icon
Sağlık verilerini izleme
Case-single-icon
Kalp hızı sensörü ile

myPhonak app

Sağlık verilerini kayıt altına almak ve işitme cihazlarınızı kontrol etmek için tek uygulama. Akıllı tasarımı sayesinde tüm özelliklerini bir bakışta görebilirsiniz.

Paradise'ın avantajları

Phonak Paradise portföyünün bir parçası olan Audéo Fit, Paradise özelliklerinin tamamını içerir. Rakipsiz* ses kalitesi, Net ve doğal ses, Mükemmel konuşma anlama, Evrensel bağlantı, Akıllı telefonlar, TV, Roger ve daha fazlasına bağlanır, Bluetooth® fonksiyonlarına kolay erişim için Bağlantı Kontrolü Çoklu Bluetooth® bağlantısı.

Günlük hayatınızı zorlaştıran işitme kaybınızın önüne geçip, hayatınıza netlik kazandırın.