Dünyayı daha net duyabilmeniz için çalışıyoruz. Firmamız, işitme cihazı satışı ve uygulama konusunda 30 yıllık tecrübeye sahip bir ekip tarafından yönetilmektedir. İşitme ve konuşma bozuklukları uzmanı odyolog ve odyometristlerimiz, bilimsel test yöntemleri kullanarak işitme cihazlarının en uygun ayarlarını yapmaktadır.

 • Bursa Şube

  Altıparmak Cd. 67/A, 16050 Osmangazi/Bursa (0224) 224 14 96 (0554) 994 97 99
 • Trabzon Şube

  Kemerkaya Mh. Kunduracılar Cad, Sultan İşhanı, Ahmet Selim Teymur Sk. No:4/A, 61100 Ortahisar/Trabzon (0462) 321 31 21 (0554) 994 97 95
 • E-Posta

  İletisim@karadenizduyuisitme.com.tr

Phonak Audéo Life™

Home Phonak Audéo Life™
Case
Case
 • Su geçirmez*
 • Sağlık verilerini izleme
 • Ter geçirmez
 • Net ve doğal ses

Phonak Audéo Life™

Dünyanın ilk su geçirmez şarj edilebilir işitme cihazı Audéo Life, Audéo Paradise'ın işitme performansını, su ve tere karşı ek koruma sağlayan sağlam yeni bir muhafaza ile bir araya getiriyor. Audéo Life, net ve doğal ses sağlar1 ve 50 cm veya 1,64 ft derinliğe kadar tatlı su, tuzlu su veya havuz suyuna daldırılabilir. Audéo Life ile yaşamın keyfini sonuna dek çıkarabileceğinizden emin olabilirsiniz.

Case-single-icon
Phonak Charger Case Go™
Case-single-icon
Su Geçirmez İşitme Cihazı

Kanıtlanmış Paradise performansı

Su geçirmez, Ter geçirmez, Sağlık verilerini izleme, Şarj edilebilir , Net ve doğal ses, Güç katan akıllı uygulamalar, Akıllı telefonlar, TV, Roger ve daha fazlasına evrensel bağlantı, Çoklu Bluetooth® bağlantısı Bluetooth özelliklerine kolay erişim için Bağlantı Kontrolü.

Güven artırıcı

Yağmurlu bir günde dışarıdayken veya havuzun etrafındayken işitme cihazlarınız konusunda endişeleniyor musunuz? Audéo Life ile, işitme cihazlarınızın ortam şartlarına karşı dayanıklı olduğunu bilmenin gönül rahatlığını yaşarsınız. Belki de egzersiz esnasında terin, işitme cihazınızın performans kalitesini etkilemesinden endişeleniyorsunuz. Audéo Life işitme cihazları ter geçirmez ve böylece, ter işitmenizi etkilemeden egzersiz yapmaya devam etmenizi sağlar.

Günlük hayatınızı zorlaştıran işitme kaybınızın önüne geçip, hayatınıza netlik kazandırın.