Dünyayı daha net duyabilmeniz için çalışıyoruz. Firmamız, işitme cihazı satışı ve uygulama konusunda 30 yıllık tecrübeye sahip bir ekip tarafından yönetilmektedir. İşitme ve konuşma bozuklukları uzmanı odyolog ve odyometristlerimiz, bilimsel test yöntemleri kullanarak işitme cihazlarının en uygun ayarlarını yapmaktadır.

 • Bursa Şube

  Altıparmak Cd. 67/A, 16050 Osmangazi/Bursa (0224) 224 14 96 (0554) 994 97 99
 • Trabzon Şube

  Kemerkaya Mh. Kunduracılar Cad, Sultan İşhanı, Ahmet Selim Teymur Sk. No:4/A, 61100 Ortahisar/Trabzon (0462) 321 31 21 (0554) 994 97 95
 • E-Posta

  İletisim@karadenizduyuisitme.com.tr

Phonak Audéo™ Paradise

Home Phonak Audéo™ Paradise
Case
Case
 • Farklı renk seçenekleriyle
 • Net ve doğal ses
 • Mükemmel konuşma anlama
 • Kişiselleştirilmiş gürültü azaltma

Phonak Audéo™ Paradise

Paradise ile duyamayacağınız bir ses yok. Yepyeni bir donanıma sahip Audéo Paradise, işitme performansıyla öne çıkar ve birçok gelişmiş özellik bulundurur. Peki, sonuç ne mi?

Case-single-icon
Roger microphone
Case-single-icon
Farklı renk seçenekleriyle

Sizin için doğru çözüm

Rakipsiz işitme deneyimi sunan bir işitme cihazı: Phonak Check Icon Net ve doğal ses Phonak Check Icon Mükemmel konuşma anlama Phonak Check Icon Kişiselleştirilmiş gürültü azaltma Phonak Check Icon Dokunma özellikli ses asistanı Phonak Check Icon Akıllı telefonlara, televizyona ve daha fazlasına bağlanır Phonak Check Icon Güç katan akıllı uygulamalar

Paradise ile duyamayacağınız bir ses yok

Yepyeni myPhonak app ile işitme cihazlarınızı kontrol edin, kullanışlı özelliklere erişin ve ayarlarınızı kişiselleştirin. Roger microphone, yüksek gürültüde ve uzak mesafede konuşma anlamayı iyileştirmek için optimum çözümdür. Ayrıca doğrudan Paradise işitme cihazlarınıza ses aktarımı yapar.

Günlük hayatınızı zorlaştıran işitme kaybınızın önüne geçip, hayatınıza netlik kazandırın.