Dünyayı daha net duyabilmeniz için çalışıyoruz. Firmamız, işitme cihazı satışı ve uygulama konusunda 30 yıllık tecrübeye sahip bir ekip tarafından yönetilmektedir. İşitme ve konuşma bozuklukları uzmanı odyolog ve odyometristlerimiz, bilimsel test yöntemleri kullanarak işitme cihazlarının en uygun ayarlarını yapmaktadır.

 • Bursa Şube

  Altıparmak Cd. 67/A, 16050 Osmangazi/Bursa (0224) 224 14 96 (0554) 994 97 99
 • Trabzon Şube

  Kemerkaya Mh. Kunduracılar Cad, Sultan İşhanı, Ahmet Selim Teymur Sk. No:4/A, 61100 Ortahisar/Trabzon (0462) 321 31 21 (0554) 994 97 95
 • E-Posta

  İletisim@karadenizduyuisitme.com.tr

Phonak Naída™ Marvel

Home Phonak Naída™ Marvel
Case
 • Güçlü, zengin ses
 • Akıllı telefon bağlantısı
 • Güvenilir
 • Farklı renk seçenekleriyle

Phonak Naída™ Marvel

Güçlü, zengin ses, eller serbest telefon görüşmeleri, Bluetooth® aktarımı ve maksimum güvenilirliğe sahip işitme cihazı. Roger ile gürültüde ve uzak mesafedeki konuşmaları daha iyi anlamanın ve daha az çaba ile dinlemenin keyfini çıkarın. İşitme cihazlarınızın, işitme kaybınızın yönetimi için ihtiyaç duyulan gücü nasıl eksiksiz sağladığına şaşıracaksınız.

Case-single-icon
Roger™ mikrofonlar
Case-single-icon
Farklı renk seçenekleriyle

Güçlü, zengin ses

Roger ile gürültüde ve uzak mesafedeki konuşmaları daha iyi anlamanın ve daha az çaba ile dinlemenin keyfini çıkarın. İşitme cihazlarınızın, işitme kaybınızın yönetimi için ihtiyaç duyulan gücü nasıl eksiksiz sağladığına şaşıracaksınız.

Akıllı telefonlara, televizyona ve daha fazlasına bağlantı

Doğrudan iOS veya Android akıllı telefonunuza veya Bluetooth® özelliği etkinleştirilmiş diğer cihazlara bağlanır. Eller serbest telefon görüşmeleri, televizyon, müzik, e-kitap, podcast ve daha fazlasına bağlantının keyfini çıkarın.

Güvenilir

Naída, en güvenilir power işitme cihazı olup IP68 sınıfı su ve toz direncine sahiptir.

myPhonak app

Gelişmiş Remote Control fonksiyonu ve daha fazlasıyla işitme deneyiminizi kişiselleştirin ve işitme cihazlarınızı hassas bir şekilde ayarlayın.

Roger™ mikrofonlar

Roger, yüksek gürültüde ve uzak mesafede konuşmayı anlamayı iyileştirmek için optimum çözümdür. Artık doğrudan Marvel işitme cihazlarınıza ses aktarımı yapılmaktadır.

Günlük hayatınızı zorlaştıran işitme kaybınızın önüne geçip, hayatınıza netlik kazandırın.