Dünyayı daha net duyabilmeniz için çalışıyoruz. Firmamız, işitme cihazı satışı ve uygulama konusunda 30 yıllık tecrübeye sahip bir ekip tarafından yönetilmektedir. İşitme ve konuşma bozuklukları uzmanı odyolog ve odyometristlerimiz, bilimsel test yöntemleri kullanarak işitme cihazlarının en uygun ayarlarını yapmaktadır.

 • Bursa Şube

  Altıparmak Cd. 67/A, 16050 Osmangazi/Bursa (0224) 224 14 96 (0554) 994 97 99
 • Trabzon Şube

  Kemerkaya Mh. Kunduracılar Cad, Sultan İşhanı, Ahmet Selim Teymur Sk. No:4/A, 61100 Ortahisar/Trabzon (0462) 321 31 21 (0554) 994 97 95
 • E-Posta

  İletisim@karadenizduyuisitme.com.tr

Phonak Virto™ Paradise

Home Phonak Virto™ Paradise
Case
Case
 • Kişiye özel tasarım
 • Evrensel bağlantı
 • Rakipsiz ses kalitesi
 • Eller serbest telefon görüşmeleri

Phonak Virto™ Paradise

Virto Paradise ile içinizdeki mucizeyi serbest bırakın. Virto Paradise kişiye özel tasarımıyla kulaklarınıza uyum sağlar ve yaşam tarzınızı iyileştirecek rakipsiz bir işitme deneyimi sunar. Özel olarak kulağınıza uyacak şekilde tasarlanan Virto Paradise Titanium, akrilikten 15 kat daha güçlü bir shell'e sahip, dünyada titanyumdan üretilen ilk işitme cihazının 3. neslidir.

Case-single-icon
Mükemmel konuşma anlama
Case-single-icon
Net ve doğal ses

Virto Paradise ile içinizdeki mucizeyi serbest bırakın

Virto P-312 ile, yoğun yaşantınızın hızına yetişmenizi sağlayan evrensel bağlantının keyfini çıkarabilirsiniz. Virto P-312 akıllı telefonlar, TV, Roger ve daha fazlasına bağlanır. Ayrıca gelişmiş Bluetooth® özellikleri sayesinde, eşleştirilmiş iki cihaz arasında kolayca geçiş yapabilir ve birden fazla Bluetooth® bağlantısının keyfini çıkarabilirsiniz.

Mükemmel konuşma anlama

Alçak sesle veya sessiz bir ortamda belirli bir mesafeden konuşan birini anlamak zorlu olabilir. Konuşma Güçlendirici, alçak seviyede konuşmayı güçlendirerek arkadaşlarınız, iş arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle sohbetlerin tadını çıkarmanızı sağlar. Ayrıca Virto Paradise, kusursuz bir dinleme deneyimi sağlamak için, aktarılan konuşma ile müziği birbirinden ayırt edebilir.

Net ve doğal ses

İşitme karmaşık bir süreçtir ve Virto Paradise size işitme yolculuğunuzda etkili bir şekilde destek olabilir. Virto Paradise, dünyanın güzelliklerini duymanız gerektiği gibi deneyimlemeniz için net ve doğal ses sunmak üzere geliştirildi.

Günlük hayatınızı zorlaştıran işitme kaybınızın önüne geçip, hayatınıza netlik kazandırın.