Dünyayı daha net duyabilmeniz için çalışıyoruz. Firmamız, işitme cihazı satışı ve uygulama konusunda 30 yıllık tecrübeye sahip bir ekip tarafından yönetilmektedir. İşitme ve konuşma bozuklukları uzmanı odyolog ve odyometristlerimiz, bilimsel test yöntemleri kullanarak işitme cihazlarının en uygun ayarlarını yapmaktadır.

  • Bursa Şube

    Altıparmak Cd. 67/A, 16050 Osmangazi/Bursa (0224) 224 14 96 (0554) 994 97 99
  • Trabzon Şube

    Kemerkaya Mh. Kunduracılar Cad, Sultan İşhanı, Ahmet Selim Teymur Sk. No:4/A, 61100 Ortahisar/Trabzon (0462) 321 31 21 (0554) 994 97 95
  • E-Posta

    İletisim@karadenizduyuisitme.com.tr

Bursa’nın En Güvenilir İşitme Merkezi

Home Bursa’nın En Güvenilir İşitme Merkezi
By: Karadeniz Duyu İşitme / Aralık 14, 2023

Firmamız, 1992 yılından beri süregelen deneyimiyle işitme cihazı satışı ve uygulamasında uzmanlaşmış olan Odyolog ve Odyometristler tarafından hizmet vermektedir.

Bireysel ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunmak için buradayız.

Hizmetlerimiz şunlardır:

SGK Anlaşmalı İşitme Cihazlarının Temini

Dünyanın En İyi Cihazlarını Deneme Fırsatı

İşitme Cihazı, Pil ve Aksesuar Satışı

 

İşitme Cihazı Seçimi

İşitme cihazı seçerken dikkate alınması gereken temel konu, işitme kaybının şiddeti ve tipi, sosyal, ekonomik ve psikolojik faktörlerdir.

 

Odyometrik Değerlendirme

Odyometrik değerlendirmede, işitsel uyarana karşı, kişiden bir tepki göstermesi beklenir.

 

Çocuklarda İşitme Kaybı: İşitme kaybı, bebeğin/çocuğun konuşma ve dil gelişimi dahil tüm gelişimini olumsuz etkiler.

 

İşitme Nasıl Gerçekleşir?

İşitme sistemi, periferik işitme sistemi ve santral işitme sistemi olarak iki bölümde incelenir.

Tinnitus: Akustik bir uyarıcı olmaksızın kulaklarda veya kafada algılanan ses olarak tanımlanır.

 

Kablosuz bağlantı ve Bluetooth özelliklerine sahip işitme cihazları sayesinde telefon, televizyon ve diğer cihazlarla direkt bağlantı kurabilirsiniz. Ayrıca gürültü önleme ve çevre seslerini filtreleme gibi teknolojik özellikler ile iletişimi daha konforlu hale getirebilirsiniz. İşitmek, doğal olarak yaptığımız bir eylem gibi görünse de aslında işitme yetisi, varlığımızın karmaşık bir parçasıdır ve genel sağlığımız için vazgeçilmezdir. Sesi yeniden keşfetmek için, doğadan ilham alan bir işitme cihazı kullanmaktan daha iyi bir yol yoktur. Ne de olsa Paradise ile duyamayacağınız bir ses yok.

Philips HearLink, çığır açan SoundMap teknolojisini kullanır. Etrafınızdaki sesleri duymanızı destekler, böylece çevrenizi dinlemeye konsantre olabilir ve bağlantı kurabilirsiniz.

 

3 Adımda Doğru İşitme Cihazı Seçimi

İşitme Testi ve Uzman Değerlendirmesi: Zaman içinde oluşabilecek işitme eşiklerindeki değişimleri tespit etmek amacıyla işitme testleri uzmanlarımız tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır. (İşitme cihazı ayarı için) İşitme Cihazı satış ve Uygulama Merkezlerimiz’de Sağlık Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş deneyimli Odyolog veya Odyometristler çalışmaktadır. Eğer işitme cihazınızdan memnun değilseniz, bu durum işitme eşiklerindeki değişimden kaynaklanıyor olabilir, şubelerimizden randevu alarak bu işitme testlerini ücretsiz yaptırabilirsiniz. Böylece kullanmış olduğunuz işitme cihazından daha fazla verim alabilirsiniz.

İşitme Cihazı Ayarlanması: İşitme cihazınız, işitme kaybınıza en uygun şekilde ayarlanır ve detaylı kullanım bilgileri verilir.

Keyifli İşitme Deneyimi: Düzenli periyotlarda uzman kontrolleriyle işitme cihazınızı en verimli şekilde kullanabilirsiniz.

Previous post
İşitme ve İşitme Kaybı
Next Post
En İyi İşitme Cihazı Modelleri ve Özellikleri – Bursa

Copyright © 2023. Karadeniz Duyu İşitme