Dünyayı daha net duyabilmeniz için çalışıyoruz. Firmamız, işitme cihazı satışı ve uygulama konusunda 30 yıllık tecrübeye sahip bir ekip tarafından yönetilmektedir. İşitme ve konuşma bozuklukları uzmanı odyolog ve odyometristlerimiz, bilimsel test yöntemleri kullanarak işitme cihazlarının en uygun ayarlarını yapmaktadır.

  • Bursa Şube

    Altıparmak Cd. 67/A, 16050 Osmangazi/Bursa (0224) 224 14 96 (0554) 994 97 99
  • Trabzon Şube

    Kemerkaya Mh. Kunduracılar Cad, Sultan İşhanı, Ahmet Selim Teymur Sk. No:4/A, 61100 Ortahisar/Trabzon (0462) 321 31 21 (0554) 994 97 95
  • E-Posta

    İletisim@karadenizduyuisitme.com.tr

En İyi İşitme Cihazı Modelleri ve Özellikleri – Bursa

Home En İyi İşitme Cihazı Modelleri ve Özellikleri – Bursa
By: Karadeniz Duyu İşitme / Aralık 19, 2023

İşitme cihazı modelleri işitme kaybı olan bireyler için oldukça büyük öneme sahiptir. İşitme kaybı; yaşa, genetik faktörlere veya çevresel faktörlere bağlı olarak kişide doğuştan ya da sonradan oluşabilecek bir sağlık problemdir. Bu rahatsızlığa sahip kişiler günlük hayatında iletişim kurmakta zorluk çekmektedirler. İşitme cihazları, bu kişilere çevrelerindeki sesleri daha iyi işitmelerine yardımcı olarak yaşam kalitelerini artırabilir. Bunun için kendisine en uygun işitme cihazını seçmelidir. Bunun için sizlere birkaç farklı işitme cihazını listeledik.

İşitme Cihazı Modelleri

Phonak Audéo Life™

Phonak işitme cihazları üretiminde akıllara gelen ilk firmalardan birisidir. Audeo Life modeli su ve tere karşı dirençli oluşu ile oldukça büyük bir öneme sahiptir. Özellikle yağmurlu bölgelerde yaşayan ya da spor yapan işitme kaybı olan bireylerin tercih edebileceği en iyi cihaza örnektir. Aynı zamanda çoklu bluetooth bağlantısı özelliği ile de kişisel cihazlara erişim kolaylığı sağlamaktadır.

 

Phonak Virto™ Paradise

İşitme cihazı modelleri için Phonak markasının Virto Paradise modelini inceleyelim. Bu modelde öne çıkan özellik titanyum yapısıdır. Bu yapısı sayesinde kulak yapınıza daha kolay uyum sağlamakta ve yüksek konfor deneyimi sunmaktadır. Konuşma güçlendirici özelliği sayesinde alçak sesteki konuşmaları daha net duymanızı sağlar. Bu sayede sosyal hayatınızda yaşayabileceğiniz sorunların önünü keser.

 

Philips miniRITE T R

Bir diğer en iyi işitme cihazı modeli ise Philips markasına aittir. Philips miniRITE T R modeli yalnızca 3 saat şarj ile tam gün kullanım avantajı sunar. USB 2.0 portu ile birçok farklı enerji kaynağından kolaylıkla şarj edebilmenize imkan tanır. Aynı zamanda en önemli özelliklerinden birisi de gürültü azaltma teknolojisidir. Çevresel sesleri (gürültü, uğultu) azaltır. Böylelikle insan seslerini daha iyi ayırt edebilmenizi ve daha kolay iletişim kurabilmenizi sağlar.

 

Philips HearLink miniBTE T

HearLink miniBTE T modeli işitme cihazı yapay zeka desteği ile ön plana çıkmaktadır. Yoğun ses kirliliği olan çevrelerde sesleri ayırt ederek istenmeyen gürültü seslerini kısarak istenilen sesleri iletebilmektedir. Net bir ses iletimi için üretilmiştir. SoundMap 2 Plus teknolojisi sayesinde Hi-Fi müzik ile konuşmalar dışında çeşitli müzik seslerini de duymayı sağlar.

Örnekleri verilen işitme cihazı modelleri için detaylı bilgiye bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

 

 

 

Previous post
Bursa’nın En Güvenilir İşitme Merkezi
Next Post
İşitme Testi Nedir? Bursa Karadeniz İşitme

Copyright © 2023. Karadeniz Duyu İşitme